Осійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ф.Потушняка відзначила 110-ту річницю з Дня народження видатного земляка, почесне ім'я якого носить школа.
Свято підготувала вчителька української літератури Ткачук Надія Іванівна. Вона підібрала різноманітний матеріал, пов'язаний з життям і творчістю Ф.Потушняка. Учні блискуче впоралися з декламуванням поезії та прози письменника. Завдяки цьому всі присутні мали змогу збагатити свої знання, а рідні змогли поринути у спогади.
Після урочистого заходу гості відвідали краєзнавчий музей, що знаходиться у школі.
![](/izobrazhenie_viber_2020-03-02_10-42-19.jpg)
![](/88056043_2670534173068933_58732436527251456_o.jpg)
![](/89233826_2670538976401786_8092652038539706368_o.jpg)
Для перегляду всіх фотографій, перейдіть до альбому! |