З ювілеєм, рідна школо!
Нашій улюбленій школі 30 років!
Сьогодні ми всі ювіляри! І першокласники, і теперішні учні, і ті, хто вже залишив стіни рідної школи.
Це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчили, інші навчились. А дехто спочатку навчався сам, а згодом навчав наступні покоління. І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя…
Без минулого немає майбутнього, і саме обов’язком нинішніх учнів є не лише берегти, а й примножувати історію школи, передавати її з покоління в покоління.
![IMG_20190228_214930.jpg](https://mail.ukr.net/api/public/file_view/download?token=Ad6kxqrhuBaINQkBxZOwac3rJA7V-Ha474lp7PwHXAygp-vSFuHOcbNPDLhgkhK6Yh-n0fZfFnsgjjfXKmQ_PRyzwhcDsOiOLu3ltJb9fEHJt3MOFiaH1KiZu7fWDlJAkEx_ZjyvCYXie8TMfbZiPgLZ%3A5dhMLhx4s6xcvaLU&inline)
|