До Дня безпечного Інтернету вчитель інформатики Кізляк С.В. провела захід з учнями 5-х класів на тему "Ми за безпечний Інтернет". Учні переглянули відеоролик "Увага! Інтернет!", визначили переваги та недоліки Всесвітньої мережі, пригадали правила спілкування в Інтернеті та дали обіцянки їх дотримуватись.
![](/2.jpeg)
![](/3.jpeg) ![](/4.jpeg)
Захід з учнями 8-их та 9-их класів на тему
"Інтернет-залежність: соціальні мережі в житті підлітка"
підготували вчителі Месарош М.Ю. та Савчин Л.В.
![](/MyCollages-19-.jpg)
![](/MyCollages-20-.jpg) |