Загальношкільний виховний захід до Дня Соборності України підготували класний колектив 8-А класу та класний керівник Лабик Т.В.
![](/MyCollages-10-.jpg)
Педагог-організатор Кізляк С.В. та вчитель образотворчого мистецтва П'ятак Н.В. організували в фойє школи виставку дитячого малюнка "Україна - соборна!"
![](/86817006_495325571086885_895230669507002368_n.jpg)
Фотовиставка "Моя Україна!", яку підготували заступник директора з виховної роботи Чепа Г.В. та педагог-організатор Кізляк С.В., стала віртуальною міні-екскурсією найкрасивішими місцями нашої Батьківщини.
![](/86406943_590543681492986_2703185418907549696_n.jpg)
|