До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту 27 січня вчителька історії Магурська М.Д. та педагоги-організатори Кізляк С.В. та Андрішко М.М. підготували усний журнал "Історична довідка: як цк було". Учні мали змогу дізнатись, що події Голокосту мають відношення до нашого рідного села, євреї з Осою також були вивезені і загинули в Освенціумі.
![](/86730658_2639613469654172_6542456998334562304_n.jpg)
Жахливі події, що відбуалися в таборах смерті, проілюструвала підбірка фото- і відеоматеріалів, зроблена заступником директора з виховної робота Чепа Г.В. і присвячена подібному табору в Дахау (поблизу Мюнхена) в ФРН.
![](/MyCollages-11-.jpg)
![](/MyCollages-12-.jpg) |