Щорічна виставка дитячих робіт у рамках творчого конкурсу на кращий малюнок-ілюстрацію до будь-якої казки з циклу #маленькі_історії_дарчика_та_міккі проходить у Мукачівській міській бібліотеці для дітей!
Організатори до останнього вірили, що карантин не стане на заваді й вони зможуть провести свято наживо та особисто нагородити переможців конкурсу! Але на сьогодні такої можливості немає, тож по закінченню виставки підсумки конкурсу буде оголошено онлайн, а переможці отримають подарунки поштою!![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
Виставка триватиме до середини квітня!
![](/1/2021/dm.jpg)
![](/1/2021/ron.jpg)
А у квітневому випуску журналу "Чарівний ліхтарик" вже опубліковане фото одного з учасників конкурсу - учня 4-Б класу Князя Івана
![](/1/2021/pppp.jpeg)
![](/1/2021/hhyyh.jpg) |