24 жовтня учні нашої школи взяли участь у національно-патріотичній грі "Патріот".
Конкурс складався з чотирьох етапів, на кожному з яких учасники нашої команди "Чорнобривці" зуміли продемонструвати свою оригінальність, креативність, артистичність та спритність і зайняли почесне ІІІ місце.
![](/ma/IMG-d131581140fccea2bd8815912ff52e89-V.jpg)
![](/ma/IMG-02ab184744abf44f3a93444591ed215d-V.jpg)
![](/ma/IMG-a144e559e5f861ca5eb69d08a24a62f8-V.jpg)
![](/ma/IMG-7dcc6c259540e28cbb4004be99d4b121-V.jpg)
![](/ma/IMG-d550dd14d7291c8837fb543b6dd9d2c7-V.jpg)
Допоки в нашій країні підростатимуть такі діти, ми можемо бути спокійні за наше майбутнє!
Пишаємось Вами! |