Цей тиждень в нашій школі проходив під гаслом протидії домашньому насиллю. Інформаційний куток на відповідну тематику підготувала педагог-організатор Андрішко М.М.
![](/2020_1/izobrazhenie_viber_2020-09-20_10-38-28.jpg)
А вже завтра-нові ідеї і плани, нові думки і розмови. І це будуть розмови про мир. Тема миру більш ніж актуальна для нашої держави, адже нам доводиться вперше у післявоєнній Європі доводити своє право на суверенність. Доводити зі зброєю в руках!
Слава Україні! Героям слава! |