До річниці пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій в нашій школі було проведено тематичне заняття гуртка "Сценічна майстерність" (керівник Чепа Г.В.). До гуртківців охоче приєднались і активісти Учнівського Парламенту. Вдало підібраний матеріал, виразність читців поезій, необхідний реквізит для реалістичного відтворення селянського побуту українського села, музичний супровід і хороша сценічна поведінка дійових осіб дали жадані результати...
![](/86697203_562218364364604_8764075239312195584_n.jpg)
В актовій залі панувала тиша, а в очах
...
Читати далі »