До Дня української писемності та мови вчитель української мови та літератури Олашин О.Д. разом з учнями 7-Б класу підготували усний журнал "Духовна святиня українського народу".
![](/2020_1/ukrp.jpg)
Відзначення цього свята дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис, усвідомити необхідність пропагування рідної мови в суспільстві та підвищення власної мовної культури як обов'язку кожного українця.
![](/2020_1/pis.jpg)
Логічним підсумком зустрічі було проведе
...
Читати далі »