Кожна дитина заслуговує на всі права - і ми маємо зробити все від нас залежне, щоб діти жили у мирному, безпечному світі, могли висловлювати свою думку і були включеними до прийняття всіх рішень, що їх стосуються.
Сьогодні у всьому світі відзначається Всесвітній день дітей - день, коли було прийнято Конвенцію ООН про права дитини. З цієї нагоди члени учнівського парламенту школи підготували тематичну стінгазету та інформаційний куточок у фойє школи.
![](/2020_1/pr1111.jpg)
Також таку ідею підтримали учні 5-Б класу і підготували газету "Права та обов'язки дітей".
![](/2020_1/prrrrrr.jpg)
Класні керівники провели у своїх класних колективах виховні бесіди про права дітей.
1-А клас, Олашин І.І.
![](/2020_1/apr.jpg)
2-Б клас, Кізляк Г.О.
![](/2020_1/aenrr.jpg)
3-А клас, Козар О.Ю.
![](/2020_1/praktin.jpg) |