День Збройних Сил України в нашій школі пройшов на славу: чудову концертну програму підготували учні 8-Б класу (кл.кер. Петровцій О.І.).
![](/IMG-805cabaaec36d235c06cd277164e3672-V.jpg)
![](/IMG-8bddbed7516d17fa87ed59df41c0a09d-V.jpg)
Музичні паузи у виконанні учениць: 1-А кл. Комаренко Ельвіри, 4-А кл. Петровцій Анастасії та 10-А кл. Бердар Вероніки піднімали настрій всім присутнім.
![](/IMG-3f857b6da9cd13e46e032d89720c2092-V-1-.jpg)
Хвилина мовчання нагадала нам про тисячі життів українських армійців, відданих за збереження державності і територіальної цілісності нашої Батьківщини...
А ще зуміли позмагатись у спритності і дотепності команди "Відважні" та "Нескорені". Цікавим сюрпризом стали конкурси для вчителів-чоловіків.
![](/IMG-e6c1450d1b58aba146e46ee44650c6b4-V-1-.jpg)
Кульмінаційним моментом стала зустріч з колишнім армійцем ЗСУ, учасником АТО Березнаєм Д.Д. і привітання зі святом головного спеціаліста відділу освіти і вчителя математики Андрішка А.А., директорки школи Маргіта М.О.
![](/IMG-a4d75bd68988de39e5b236b8779d56af-V.jpg) |